Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 25 lat temu. Na początku oferowaliśmy usługi w zakresie blacharstwa i lakiernictwa, a następnie poszerzyliśmy naszą ofertę o m.in. usługi związane z mechaniką pojazdową oraz stylizacją zewnętrzną pojazdów.

    Wysoki standard wykonywanych w naszym zakładzie napraw oraz krótki czas ich realizacji jest możliwy dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom od prac blacharskich i lakierniczych jak również dzięki stosowaniu najwyższej klasy urządzeń i materiałów (rama do naciągu, bezpyłowa komora lakiernicza, lakiery firmy

SIKENS). Na indywidualne potrzeby każdego klienta jesteśmy w stanie dobrać każdy kolor wysokiej klasy lakieru. Przy wszelkich naprawach zwracamy uwagę nie tylko na efekt wizualny, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego każdy naprawiony samochód zanim opuści nasz zakład poddawany jest diagnostyce.

    Rozumiejąc wszelkie problemy towarzyszące właścicielowi rozbitego samochodu, nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc z naszej strony. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam na bezgotówkowe rozliczenia napraw. W razie potrzeby zapewniamy również transport rozbitego samochodu. Zajmujemy się także sprowadzaniem na zamówienie i sprzedażą części samochodowych oraz środków chemii samochodowej.

 ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG !